Na Funes.sk môžete nakupovať už aj na splátky! Cez Quatro!

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

Quatro – jednoduchý nákup na splátky

Dobrý deň,

dnes tu pre Vás máme ďalšiu novinku zo života internetového obchod so športovými potrebami Funes.sk.

Stále sa riadime heslom, že zákaznik je náš pán a preto sa neustále pokúšame o zlepšovanie našich služieb a zvyšovanie komfortu našich zákazníkov. Aj preto sme vstúpili do partnersta s firmou Quatro, ktorá sa zaobera predajom na splátky.

Nasadenie systému trvalo trochu dlhšie ako sme predpokladali, no podarilo sa!

Prečo práve Quatro?

Na Slovensku je viacero firiem ponúkajúcich nákup na splátky. My sme si zvoli Quatro z toho dôvodu, že si myslím, že ho ľudia dostatočne poznajú a že je to dôveryhodný partner.

Okrem toho, firma Quatro ako 1. na Slovensku spustila elektronické podpisovanie zmlúv. To znamená, že už nemusíte tlačiť žiadne zmluvy, ručne ich podpisovať a následne zasielať poštou, alebo oskenované emailom. Všetko spravíte elektronicky vo Vašom prehliadači. Super! Že?

Takže, čo to znamená pre Vás?

Znamená to, že odteraz si môžete akýkoľvek tovar v hodnote nad 100 eur zakúpiť okrem platby vopred na účet, alebo platby na dobierku aj nákupom na splátky cez systém Quatro. Okrem toho, naďalej platí naša služba, že pri nákupe nad 100 eur poštovné neplatíte.

Veríme, že táto nová služba na našom internetovom obchode Vás poteší a že umožní zakúpiť si určitý tovar aj ľuďom, ktorí si ho doteraz nemohli dovoliť zaplatiť hneď pri nákupe.

Tím Funes.sk.

Pridaj komentár

Viac:
Ako si vybrať správnu cyklistickú prilbu?

Cyklistická prilba (alebo aj cyklistická helma) je dôležitým ochranným prvkom pri jazde na bicykli. Výber správnej prilby by preto nemal...