KAYLAND a LOMER, nové značky v našom outdoorovom sortimente!

Kayland Contact WS Light Blue

Kayland Contact WS Light Blue

Internetový obchod Funes.sk naďalej rozširuje svoje sortiment a tentokrát pridáva značky pre ľudí milujúcich prechádzky a túry v lesnom a horskom teréne.

Po tom ako sme do našeho sortimentu pridali outdoorovú obuv značky Dolomite tu pre Vás máme hneď 2 nové značky a to talianske značky Kayland a Lomer.

Kayland

Značka Kayland je ako sme už vyššie spomenuli talianského pôvodu. Značka vyrába outdoorovú a horolezeckú obuv do každého terénu a pre každé počasie. V jej sortimente teda nájdete ako ľahkú a stredne ťažkú trekovú obuv, tak aj topánky určené do ťažkých terénov.

Lomer

Rodinná firma Lomer taktiež pochádza z talianska (ako mnoho iných skvelých outdoorových značiek). História tejto značky sa začala písať už v roku 1948 kedy Dionisio Merlo začal vyrábať topánky v talianskom meste Montebelluna. Neskôr Dionisio pri odchode do dôchodku prenechal vedenie firmy svojim synom Giancarlovi a Sergiovi.

Značka sa rýchlo dostalo do povedomia vďaka kvalitnému prevedeniu obuvi a používaniu tých najlepších materiálov.

Outdoorovú a trekovú obuv značky Lomer odteraz nájdete aj v našom eshope Funes.sk!

Veríme, že Vás táto správa potešila.
Tím Funes.sk

1 comment for “KAYLAND a LOMER, nové značky v našom outdoorovom sortimente!

  1. Milovník topánok
    8. marca 2015 at 16:58

    Super, nesmierne sa teším ^_^

Pridaj komentár

Viac:
RainXpert

RainXpert je technológia, ktorá kombinuje najvyššiu úroveň ochrany voči počasiu s vysokou úrovňou tepelného komfortu. Technológia je postavená na princípe...