Držiaky na bicykel – Na stenu, za rám, kladkový alebo stropný držiak

Cyklistická sezóna sa pomaly, ale isto končí a preto sme pre Vás pripravili článok, ktorý sa venuje možnostiam skladovaniu bicyklov. Tento článok sa venuje konkrétne držiakom na bicykel. Držiakov na bicykel existuje veľa a preto sa budeme venovať tým držiakom, ktoré nájdete v internetovom obchode funes.sk.

Držiaky na bicykel za predné koleso

Prvou kategóriou držiakov sú držiaky za predné koleso. Sú vhodné do pivníc, nebytových priestorov a pre garáže. Dôvodom je, že tento držiak na bicykel drží bicykel za jedno koleso čím vstupuje bicykel celou výškou do priestoru.

Ukážka držiakov na bicykel za predné koleso – pre zobrazenie v obchode kliknite na obrázok.

Držiak na bicykel za predné koleso SPD Držiak na predné koleso force

Držiaky na bicykel za pedál

Držiaky na bicykel za pedál bicykla sú ďalšou alternatívou ako uskladňovať bicykle či už v byte, dome, garáži alebo inom priestore. Dobre držia bicykel za pedál pričom bicykel sa zapiera kolesami o stenu.

Ukážka držiakov na bicykel za pedál bicykla – pre zobrazenie v obchode kliknite na obrázok.

Držiak na bicykel za pedal maxi Držiak na bicykel za pedál SPD

 

Držiaky na bicykel, ktoré držia bicykel za rám

Držiak na bicykel za rám, sa uchytí na stenu, kde ma byť bicykel zavesený. Veľkou výhodou týchto držiakov za rám je, že sa bicykel nedotýka kolesami steny. Nevýhoda  držiaka na bicykel je, že atypický bicykel napríklad celo-odpružený bicykel s atypickým rámom je nemožné uchytiť na tomto type držiaka.

Ukážka držiakov na bicykel za rám bicykla – pre zobrazenie v obchode kliknite na obrázok.

Držiak na bicykel za rám SPD 1 Držiak na bicykel za rám SPD

 

Výťahy na bicykel / Kladkové držiaky na bicykel

Posledný držiak na bicykel, ktorý bude opísaný v našom článku je stropný držiak na bicykel, ktorý funguje na princípe kladiek uchytených na strope. Tieto stropné držiaky na bicykel sú známe ako výťahy na bicykel alebo kladkové držiaky na bicykel a sú vhodne na uskladňovanie bicyklov v miestnostiach s vysokými stropmi.

 

Držiak na bicykel kladkový - stropný držiak Výťah na bicykel maxi - stropný držiak na bicykel

 

Pre zobrazenie všetkých držiakov v našom obchode kliknite na tento text!

 

Tím funes.sk

Pridaj komentár

Viac:
Saganova telenovela, alebo Sagan opäť víťazí

To že je cyklista Peter Sagan hviezda svetového formátu už asi netreba pripomínať.  Obdivuje ho celý svet. Určite ste ale...