Android aplikácia TripGuard.app, ktorá sa stará o Vašu bezpečnosť na potulkách po prírode

Android aplikácia „TripGuard“  bola  vytvorená tímom Lipa software s.r.o.  Cieľom je zabezpečiť bezpečnosť pre osamelých vlkov, ktorí trávia voľný čas v prírode osamote. Hlavným a pôvodným zámerom   bolo vytvoriť aplikáciu  pre cyklistov, ktorí bicyklujú samostatne bez spoločnosti.  Aplikácia  má však široké využitie pri rôznych voľnočasových aktivitách :  cyklistika, turistika, hubárčenie, beh, vychádzky so psom a pre ďalšie činnosti tzv. samotárov.

Aplikácia,  sleduje  aktivitu človeka (napr: pohyb cyklistu).  V prípade  nečinnosti ho upozorní, že nie je aktívny (nebyť aktívny v zmysle nepohybovať sa napríklad na bicykli ).  Ak na upozornenie človek nereaguje do určitej doby, aplikácia oznámi nečinnosť a jeho polohu  známym, ktorí sú zadefinovaní v aplikácií formou SMS.

Príklad: Cyklista samotár má v lese nehodu, je v bezvedomí.  Aplikácia vyhodnotí situáciu  a zasiela SMS  s  polohou cyklistu zadefinovaným známym.

Na  dizajne, rozširovaniu funkcionalít  aplikácie  sa pracuje . Aplikácia dokáže omnoho viac, obsahuje  zdieľanie online polohy a ďalšie množstvo konfigurácií. Viac v ďalšom článku.

Android aplikácia „TripGuard“ je dostupná v slovenskom a v anglickom jazyku.

Ukážky obrazoviek z aplikácie.

track_friends Screenshot_20180722-144946 Screenshot_20180723-160525 (Malé)

 

Aplikáciu si môžete stiahnúť na tomto odkaze  google_play

 

 

Pridaj komentár

Viac:
Eco logic

Ak tento symbol nájdete pri nejakom našom produkte, tak to znamená, že daný produkt bol vyrobený z recyklovaných materiálov. Našu...